wyszukiwanie zaawansowane
» Woda kokosowa

Woda kokosowa

Woda z kokosa - woda życia

 

Woda kokosowa jest naturalnym napojem polecanym przede wszystkim dla osób aktywnych fizycznie. To najbardziej naturalny izotonik, który doskonale uzupełnia płyny w organizmie. Poza tym woda kokosowa nie zawiera tłuszczu, jest niskokaloryczna i bogata w potas.

Kilka lat temu Food and Agriculture Organization (FAO) stwierdziło, że woda kokosowa zawiera ten sam poziom elektrolitów co ludzka krew. Picie wody kokosowej przynosi wiele korzyści zdrowotnych.

 

Korzyści z picia soku z kokosa

 

Przede wszystkim jest to naturalny napój, który jest słodki, a nie zawiera cukru. Woda kokosowa jest naturalnym sokiem z kokosa, który posiada najniższą zawartość kalorii. W jego 100 ml znajdziemy zaledwie od 19 do 24 kalorii. Na przykład sok pomarańczowy zawiera już 48 kalorii w 100 ml. Woda kokosowa jest przede wszystkim napojem izotonicznym i co najważniejsze jest hypo-allergeniczna, czyli nie uczula i może być spożywana przez alergików. Jest to napój beztłuszczowy, nie zawiera glutenu, szkodliwego cholesterolu oraz konserwantów, a także sztucznych słodzików. Poza tym w wodzie kokosowej znajdziemy także bardzo duże ilości witaminy C.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje